Logo Veni Vidi Vinoř

Existuje lepší místo pro život?
Přijďte a uvidíte

„Veni, vidi, vici“, to je citát, který se od dob Caesara spojuje s přesvědčivým vítězstvím. A my věříme, že právě takový pocit získáte, až se jednou zabydlíte v místě, kterému říkáme Veni Vidi Vinoř. 

Začátek
předprodeje

4Q
2023

Bytových
jednotek

134

Dispozice
bytů

1 až
6+kk

Přijďte a zabydlete se

Na velkorysé rozloze 30 000 m2 roste 134 bytů a osm řadových domů. Součástí projektu je také podzemní hala pro 216 vozů, kde zaparkujete hned při příjezdu do komplexu. To areál ušetří provozu aut, zkrátka přijedete a zaparkujete. 

Setkání historie a současnosti


Projekt organicky navazuje na historické jádro Vinoře, jehož stopy sahají hluboko do minulosti. Areál Kovárny se stane novou radnicí městské části Praha-Vinoř a nabídne obyvatelům služby úřadu přímo v místě bydliště. Pozoruhodnou stavbou projektu je historická budova z první poloviny 18. století, ve které jsme zamýšleli postavit exkluzivní byty. Kvůli ochraně této památky k tomu však nakonec nedojde a v současné době se rozhodujeme, jak tuto mimořádnou budovu lépe využít ke zvýšení komfortu celého projektu.

Napište nám
Luxurious Villas
Luxusní vily
Baroque Granary
Barokní Špýchar
Historic Blacksmith Shop
Historická Kovárna

History & Present

Přišel, viděl… Vinoř

Vydejte se směr Vinoř


Pokud Vinoř znáte, víte, že se nachází na severovýchodě Prahy. Všechny potřebné služby tu máte za rohem. Ať už jde o vlastní mateřskou i základní školu, poštu, či několik restaurací. V bezprostředním okolí Vinoře najdete také celou řadu míst jako stvořených pro procházky, například Vinořský park vyhlášený za přírodní rezervaci, nebo zelené údolí V Obůrkách.  Přijďte a přesvědčte se sami!

Více o lokalitě

Kontakt


Chcete vědět novinky o projektu ve Vinoři jako první, nebo vás zajímá něco dalšího? 
Neváhejte se na nás obrátit!

Veni Vidi Vinoř