Logo Veni Vidi Vinoř

Tři „V“ nového bydlení


Veni Vidi Vinoř, nebo také výjimečnost, vybavenost a velkorysost. Výjimečnost pro své umístění i jedinečné propojení historických budov s moderními stavbami. Vybavenost, protože všechno potřebné tady máte v docházkové vzdálenosti. A velkorysost pak díky rozlehlosti celého areálu, kde se na 30 000 m2 nachází pouhých 134 bytů. 

Začátek
předprodeje

4Q
2023

Bytových
jednotek

134

Dispozice
bytů

1 až
6+kk

Celková
rozloha

30 000
m2

Ceny
bytů

od
4,2 mil.

Historie

Dotkněte se minulosti


Na vašem pocitu z místa se podepisuje také jeho minulost. V rámci bydlení v novém areálu se jí budete moct doslova dotknout, projekt totiž navazuje na původní historické stavby. Vinoř se obecně může pochlubit významnou stopou v dějinách, o které se díky objevu takzvané Vinořské princezny zjistilo, že vede až do 9. století. 

 

Vítězství v oblasti bydlení

Přijďte a vyberte si

Areál propojuje moderní budovy s historickým jádrem, ze kterého na člověka dýchnou bohaté dějiny Vinoře. Je jen na vás, které z těchto variant dáte přednost. 

Luxusní vily

 

Špýchar: historická pýcha Vinoře

V zadní části areálu Veni Vidi Vinoř najdete také Špýchar. Stavba z první poloviny 18. století má významný podíl na historickém geniu loci Vinoře a v současné době se rozhodujeme, jak tuto mimořádnou budovu využít pro ještě větší komfort obyvatel dvora.

Barokní Špýchar

 

Nová radnice v areálu historické Kovárny

Právě v prostoru historické Kovárny plánujeme vybudovat novou radnici, která se zároveň stane přirozeným komunitním centrem. V tomto objektu bude také sídlit správa celého areálu. 

Historická Kovárna

 

Architektura

Kdo za projektem stojí?


Organické propojení historických budov s moderními stavbami představovalo jeden z hlavních úkolů studia Qarta Architektura. Široké portfolio jejich projektů sjednocuje propojení estetických a funkčních řešení. To představuje devízu i u projektu Veni Vidi Vinoř.

Architektura je nástroj, který ovlivňuje dynamiku měst a zlepšuje kvalitu života.

Ing. Arch. David Wittassek
Qarta Architektura

Standardy

Nadstandardní standardy

Místo, kde trávíte zdaleka nejvíce času a kam se rádi vracíte. To je domov. Pocit domova tvoří zdánlivé detaily. Na to v rámci projektu Veni Vidi Vinoř samozřejmě nezapomínáme, bydlení proto bude v nejvyšším standardu. 

Stáhnout PDF standardů
Lokalita

Přijďte a zaposlouchejte se


Ticho, které narušuje maximálně lehký šum okolní přírody. Jestli jsme daleko od centra? Ale vůbec ne. Naopak, třeba k Václavskému náměstí je to vzdušnou čarou pouhých třináct kilometrů.

Projekt Veni Vidi Vinoř vás nadchne. Přijďte a přesvědčte se o tom sami!

Kontakt


Chcete vědět novinky o projektu ve Vinoři jako první, nebo vás zajímá něco dalšího? 
Neváhejte se na nás obrátit!

Veni Vidi Vinoř